Rytų ir Vakarų medicina

Europos šalių gyventojai įpratę vartoti vaistus net ir be rimtos priežasties. Tokiam jų poelgiui pritaria ir gydytojai, kurių dauguma be jokių išlygų tiki medikamentų galia ir neieško netradicinės medicinos pagalbos.

Skaityti toliau: Rytų ir Vakarų medicina

Aš įveikiau vėžį

Diagnozė - prostatos vėžys
Prostatos vėžys tapo vyrų rykšte. Susirgimų  daugėja, pati liga „jaunėja" - ja suserga vis daugiau jaunesnio amžiaus žmonių. Aš išsigydžiau prostatos vėžį. Tikiuosi, kad ši liga nesugrįš. Nepajutau, kada ji mane užklupo. Lygiai taip pat prostatos vėžio pradžioje nejaučia ir kiti, į kuriuos įsikabina ši bėda, o kai pajaučia, dažnai būna per vėlu. Todėl vyrai, ypač perkopę savo penkiasdešimtmetį, turėtų būti budrūs ir skirti dėmesio šios ligos profilaktikai. Vykdant vėžio prevencinę programą mūsų šalyje, tai turėtų priminti šeimos gydytojas, tačiau privalu rūpintis savimi ir pačiam. Vilniaus rajono centrinės poliklinikos šeimos gydytoja, atsidavusi savo darbui ir puiki specialistė Rasa Jankauskienė, prevencine tvarka patarė man pasitikrinti „prostatos kraują". Praėjusių metų spalio mėnesį kraujo tyrimas parodė prostatos vėžio žymenį - prostatos specifinį antigeną ( PSA) 6,26 ng /ml. Tai buvo bloga žinia, nes norma nuo 0 iki 4,1. Atlikta prostatos biopsija patvirtino - prostatos vėžys. Gydytojas rekomendavo radikalų gydymą - chirurginiu būdu visiškai pašalinti prostatą. 

Skaityti toliau: Aš įveikiau vėžį

Vaistinių grybų iš Kinijos galia

Sakyti, kad domėjimasis senąja Rytų medicina pasiekė apogėjų būtų per drąsu, bet kad artėjama prie to – turbūt nepaneigsime.

Skaityti toliau: Vaistinių grybų iš Kinijos galia 

Užgrūdintas grybas-vabzdys negailestingas daugeliui ligų

Kai 1992 metų Barselonos olimpiadoje kinų bėgikai pasiekė stulbinamų rezultatų, visas pasaulis susidomėjo Tibete augančio grybo kordicepso savybėmis ir preparatais, nulėmusiais sportininkų jėgą ir ištvermę. Dabar šio grybo preparatai plačiai vartojami imuninei sistemai reguliuoti ir stiprinti. Apie unikalias jų savybes kalbėjomės su farmacininke Asta KATULYTE.

Skaityti toliau: Užgrūdintas grybas-vabzdys negailestingas daugeliui ligų

Kaip kordicepsas kovoja su vėžiu

Tibeto kalnuose augantis grybas kordicepsas Kinijoje jau kelis tūkstantmečius yra vartojamas gydyti daugelį ligų: nuo kosulio ir nuovargio iki vėžinių susirgimų, potencijos sumažėjimo. Kai pagaliau Vakarų mokslininkai į grybų gydomąsias savybes ėmė žiūrėti ne kaip į "liaudies pasakas", jų atlikti tyrimai išsklaidė abejones dėl kordicepso gydomųjų galių. Pavyzdžiui, Didžiosios Britanijos Nottinghamo universiteto mokslininkai ištyrė, kaip kordicepsas nugali vėžį. Šis atradimas leis efektyviai vartoti kordicepso preparatus kovojant su vėžiu.

Skaityti toliau: Kaip kordicepsas kovoja su vėžiu 

Free live stats and visitor counter for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop