Kaklo dirželis

 

ŠILUMOS DIRŽELIS KAKLUI

“Fohow” šilumos dirželis kaklui normalizuoja kaklo srities kraujotaką, mažina ir šalina kaklo, pečių ir rankų sąnarių skausmus, gerina galvos smegenų kraujotaką, mažina ir šalina galvos skausmus, sumažina nuovargį;

Dirželį naudoti  rekomenduojama bet kokio amžiaus žmonėms. Procedūrų kiekis neribojamas, tačiau reikia žinoti,, kad didžiausias efektas pasiekiamas, kai dirželis naudojamas reguliariai.
Prieš naudojimą darbinį dirželio paviršių reikia sudrėkinti (purkštuvu ar drėgnu delnu), apjuosti reikiamą vietą ir susegti lipdukais. Poveikis pajuntamas po 5 – 10 min. (priklausomai nuo odos jautrumo), pajuntama šiluma. (Tai ne garstyčių lapeliai ir ne paprastas šildymas – ne tik nudegimo, bet iš viso jokių naudojimosi pėdsakų , tokių kaip paraudimas ar viršutinio odos sluoksnio temperatūros pakilimas, nebus).

Rekomenduojamas naudojimo laikas 10 – 30 min. Jei labai degina, reikia nusiimti dirželį. Ilgiau laikant dirželį jo nereikia drėkinti, bet nerekomenduojama laikyti užsidėjus ilgiau kaip 5 val.. Naudoti dirželį galima du kartus per dieną.

 KAINA 100 EURŲ

Paskambinus ir iš anksto susitarus, Vilniuje diržus galime duoti išbandyti

Free live stats and visitor counter for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop