Kalcio kapsulės "Chaicao Gai"

 KAINA 30 eurų

Minkštos "Chajcao Gaj" kapsulės pagamintos iš natūralios jūrinės žaliavos - žaliųjų Liucao dumblių.Panaudojus naujausias perdirbimo technologijas gautas visiškai naujas produktas, padedantis atstatyti normalų kalcio lygį organizme.

Žalieji Liucao dumbliai, kurių yra minkštose "Chajcao Gaj" kapsulėse, pagal sudėtį daug kuo panašūs į spiruliną ir turi panašų poveikį. Ypač dera pažymėti šiuose dumbliuose ęsantį didoką kiekį vitaminų (beta - karotino, vitaminų C ,E , B grupės ir kt.) bei mineralų ( magnio, jodo, geležies, seleno, cinko ir kt.),tarp jų ir kalcio.

Kapsulių sudėtis: kalcis iš jūros dumblių,  augalinis aliejus, želatina.

Pakuotėje yra 100 kapsulių po 800 mg.

Vartojama iki 2 kapsulių 2 kartus per dieną.

Vaistinėse parduodama daug įvairių kalcio turinčių preparatų. Tačiau iki šiol nepavykdavo gauti lengvai įsisavinamo kalcio. Vis dėlto,  pirmą kartą pasaulinėje praktikoje, kinų korporacijai "Fohow", ypatingai aukštų technologijų dėka pavyko iš dumblių  išskirti kalcį, kurį žmogaus organizmas pasisavina beveik visą ir gana lengvai, kalcis  nesukelia jokių pašalinių reakcijų.

Papilde yra D grupės vitaminų, gaunamų iš augalinio aliejaus, kurie padeda kalcį dar geriau įsisavinti žarnyne ir kauluose. Kalcio reikšmė didelė, ypač kai susiduriame su osteoporozės problemomis, kaulų lūžiais, širdies veiklos sutrikimais ir t.t.

Nepakanka vartoti daug kalcio turintį maistą; kalcį dar reikia įsisavinti. Tuo tikslu kalcį būtina paversti į joninę formą.Tai paprastai vyksta skrandyje, veikiant druskos rūgčiai, bet su amžiumi sumažejus jos gamybai sutrinka kalcio įsisavinimas ir organizme išsivysto kalcio deficitas: apie 40 - sius metus pasireiškia 50 proc. žmonių, apie 60 - uosius - 90 proc. ; tai pasireišikia nuovargiu, ankstyvu senėjėjimu, dėmesio koncentracijos sumažėjimu, širdies ir kraujagyslių sistemos bei kvėpavimo organų ligomis. Su amžiumi kaulinio audinio atsistatymo procesas žmogaus organizme sulėtėja, to pasekoje gali atsirasti kaulų apykaitos susirgimas - kaulų osteoporozė. O šiandien osteoporozė tampa ir jaunų žmonių problema.

Kalcį rekomenduojama vartoti esant šiems sveikatos sutrikimams:

-  vitaminų ir mineralų nepakankamumas;

-  skydliaukės funkcijos nepakankamumas;

-  padidintas kraujagyslių sienelių pralaidumas kraujavimui;

-  alerginiai susirgimai, diatezės;

-  odos susirgimai, (niežulys, egzema, psoriazė );

-  osteoporozės, rachito, artrito profilaktika ir šalinimas;
-  dantų karieso profilaktika;

-  padidintas nagų lūžumas;

-  onkologinių, širdies ir kraujagyslių susirgimų profilaktika;
-  pavargusių kojų sindromas ir spazmai;

-  klimakterinis ir poklimakterinis laikotarpis;

-  lūžių atvejai;

-  vaikams ir paaugliams dėl atraminės - judinamosios sistemos vystymo;

-  esant dėmesio koncentracijos sutrikimui;

-  vartojantiems gazuotus gėrimus;

-  kitos indikacijos.

 

Free live stats and visitor counter for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop