Kapsulės "Siuečinfu"

KAINA 60 eurų 

Kapsulės “Siuečinfu” – tai “auksinės” kapsules. Taip jos tituluojamos dėl nepaprastai efektingo kraujagyslių valymo, kokio negali padaryti joks kitas preparatas.

 Pagrindiniai produkto komponentai yra: natokinazė iš sojos, vynuogių kauliukų ekstraktas ir penkialapės ginostemos ekstraktas.

  NATOKINAZĖ.  Studijuojant įvairių Rytų tautų tradicinę mitybą ir gyvenimo trukmę, nustatyta, kad japonų gera sveikata ir ilgaamžiškumas asocijuojasi su gausiai vartojamu produktu natto iš sojos, kurį japonai vartoja jau daugiau kaip 1000 metų. Natto gaunamas fermentuojant virtas sojos pupeles naudingomis bakterijomis. Gydytojai atkreipė dėmesį, kad japonai, reguliariai vartojantys natto, pasižymi sveika širdies ir kraujagyslių sistema, o jų kraujas net ir vyresniame amžiuje išlaiko normalų kraujo klampumą, nelinkusį krešėti ir sudaryti trombus. Natto pasižymi aukštu fibrinolitiniu aktyvumu, t.y. geba ištirpinti fibrino baltymo, atsakingo už kraujo klampumą ir trombų susidarymą, siūlus. Milijonai žmonių visame pasaulyje, reguliariai geriantys populiariausius antikoaguliantus - aspiriną bei jo analogus,  kenčia nuo kraujavimų, ypač iš virškinamojo trakto.
Natokinazė - tai už aspiriną žymiai saugesnė ir efektyvesnė priemonė. Skirtingai negu aspirinas ir kitos formakologinės priemonės,  natokinazė neturi pašalinių efektų bei nesukelia alerginių reakcijų. Be to, natokinazė veikia gana ilgai  - 4-8 valandas. Labai svarbu, kad  natokinazė netrukdo kraujui krešėti. 

FUNKCINIS POVEIKIS :
  - skystiną kraują, padidina kraujagyslėmis tekančio kraujo kiekį, tuo pačiu pagerina deguonies pristatymą į audinius ir padidina įvairių vidaus organų biologinį prieinamųmą;
  - pagerina kraujagyslių sienelių elastingumą,
  - užkerta kelią trombų susidarymui ir skatina jų ištirpimą;
  - palaiko regėjimą;
  - padidina kaulų tankį; mažina sąnarių skausmą sergant jų ligomis; mažina sąnarių ir raumenų skausmą esant intensyviems fiziniams apkrovivams;
  - mažina limfos klampumą;
  - pagerina drenažo funkciją ir organizmo apsivalymą nuo šlakų;
  - suardo fibrino apnašas, dengiančias onkologines ląsteles; tai leidžia ląstelėms - kileriams atpažinti ir sunaikinti vėžines ląsteles.

 

VYNUOGIŲ KAULIUKŲ EKSTRAKTAS

 Vynuogių kauliukų ekstraktas yra turtingiausias gamtinių bioflavonoidų bei nepakeičiamų riebiųjų rūgščių ir vitaminų šaltinis. Visas šis sudėtingas ir subalansuotas biokompleksas teigiamai veikia visą organizmą, o ypač širdies ir kraujagyslių bei kraujo apytakos sistemas, efektyviai stiprina plaukų ir nagų struktūrą, aktyvina ląstelių gebejimą regeneruotis, palaiko gerą epidermio ir vidinių odos struktūrų drėgnumą, padeda išsaugoti hialuroninę rūgštį, atsakingą už odos sluoksnių hidrataciją ir elastingumą bei neleidžia jo suardyti. Bioflavonoidai pasižymi P - vitamininiu, regeneruojančiu aktyvumu, lėtina senėjimo procesus, priešinasi uždegiminių procesų vystimuisi, neutralizuoja laisvųjų radikalų veikimą. Polinesočiosios riebiosios rūgštys, esančios vynuogių kauliukų sudėtyje, aktyvina lipidų apykaitą ir atstato barjerines epidermio funkcijas. Padeda išlaikyti ir atstatyti kolageno - pagrindinės sąnarių, kaulų ir jungiamojo audinio medžiagos pluoštus.

 

PENKIALAPĖ GINOSTEMA (Gynostemma pentoli-lium). Tai Kinijos kalnų miškuose auganti liana. Ginostema pradėta tyrinėti praeito amžiaus 70-taisiais metais.. Po daugybės tyrinėjimų, taip pat ir Kinijoje, buvo nustatyta, kad su ginostema galima pasiekti ryškaus pagerėjimo esant širdies ir kraujagyslių sistemos ligoms, esant arterinei hipertonijai, sergant onkologinėmis ligomis, AIDS, taip pat stresinėse situacijose. Penkialapė ginostema veikia lipidų apykaitą ir yra ideali lieknėjimo priemonė. Penkialapė ginostema mažina cholesterino ir cukraus kiekį kraujyje, užkerta kelią vystytis aterosklerozei.

Pakuotėje yra 120 kapsulių po 450 mg.

VARTOJIMAS IR DOZAVIMAS : iki 2 -3 kapsulių 2 kartus per dieną, užgeriant šiltu vandeniu.

PASTABA : preparato dozę reikėtų didinti palaipsniui, pradedant pirmąją savaitę nuo vienos kapsulės per dieną ir didinant viena kapsule kas savaitę. Būtina atsargiai elgtis, kai vienu metu paskiriama ir kraują skystinančių priemonių (aspirino ar kt.).

 

 

Free live stats and visitor counter for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop