Vaisinė pasta "Meigui"

 KAINA 15 eurų

Vaisių pasta-sirupas „Meigui“

Originalus šio produkto pavadinimas – „Rožės oligosacharidai“.

Pastos sudėtyje yra rožių žiedų ekstraktas, stachiozė,  oligosacharidai ir kt.

Oligosacharidai - tai naujas cukrus, turintis organizmo sveikatinimo poveikį. Taip pat jį galima vartoti kaip cukraus pakaitalą. Skanus, akivaizdaus poveikio produktas yra nepakeičiamas sveikatą gerinantis produktas pagyvenusiems žmonėms ir vaikams.

Būdingiausias žmogaus naudingosios mikrofloros atstovas yra bifidobakterijos, atliekančios mikrobiologinio reguliatoriaus vaidmenį: jos skatina maisto medžiagų pasisavinimą žarnyne, stiprina imunitetą, sulėtina patogeninės mikrofloros ir puvimo bakterijų augimą žarnyne ir t.t

Vartojant gyvą gerąją mikroflorą, nesudaromos sąlygos šiai mikroflorai ilgam buvimui žarnyne. Todėl buvo sukurtas specialus maistas bifidobakterijoms -bifidofaktorius. Tai toks maistas, kurio žmogaus organizmas nesuskaido ir nepasisavina, todėl šis maistas patenka tiesiai į žarnyną. Ten jis skatina bifidobakterijų augimą bei aktyvumą, naikina patogeninę florą.

Stachiozė priklauso sunkiai pasisavinamiems cukrums. Vartojama su maistu ji patenka tiesiai į virškinamąjį traktą ir maitina bifidobakterijas bei kitą naudingąją mikroflorą.

Oligoksilozė aktyvina naudingą žarnyno mikroflorą, pagerina žarnyno veiklą.

Oligosacharidai aktyvina naudingą žarnyno mikroflorą, turi kepenų apsauginę funkciją, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, yra efektyvi storosios žarnos profilaktika.

Vartojimas


Vaisių pasta-sirupas "Meigui, aktyviai ją vartojant disbakteriozės atvejais, padidina naudingosios žarnyno mikrofloros kiekį, stabilizuoja ir stiprina virškinamojo trakto veiklą, sureguliuoja virškinamųjų sulčių sekreciją, skatina virškinimą, padeda viduriuojant. Pasta didina imunitetą, lėtina organizmo senėjimą, turi kosmetinį efektą: gali ištirpdyti pigmentines dėmes, oda tampa skaistesnė, sveikesnė. Pasta vartojama žarnynui valyti ir šlakams iš organizmo šalinti, taip pat esant vidurių užkietėjimui ar viduriuojant. Be to, pasta panaikina nemalonų burnos ir prakaito kvapą.

Vaisių pasta „Meigui“ tinka visoms žmonių amžiaus grupėms be apribojimų. Galima vartoti bet kuriuo metu, nepriklausomai nuo valgymo, galima ja saldinti arbatą, galima tepti ant duonos ir pan.  Patartina vartoti ir vakare, prieš pat miegą. Vaikams pakanka arbatinio šaukštelio, suaugusiems – desertinio arba valgomojo šaukšto du kartus per dieną.

Rekomenduojama vartoti ne mažiau kaip 14 dienų, bet galima vartoti ir ilgą laiką.

Tūbelėje yra 120 g. sirupo.

 

Free live stats and visitor counter for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop