Eliksyras "Sanbao"

 KAINA 40 eurų

 Tai pats reikšmingiausias korporacijos “Fohow” mokslininkų sukurtas preparatas. Vartojamas kaip ir eliksyras "Feniksas”, tačiau daug veiksmingesnis.

Eliksyras „Trys brangenybės“  sukurtas geriamojo eliksyro „Feniksas“ pagrindu, pridėjus naujausios žaliavos – kalnų skruzdžių. Gamtoje yra 12-14 tūkstančių skruzdžių rūšių, bet kalnų skruzdės yra pačios vertingiausios. Daugelio mokslo tyrimų centrų yra nustatyta, kad skruzdžių preparatai gana sėkmingai veikia organizmą esant kai kurioms lėtinėms ligoms: hepatitui B ir C, diabetui, reumatiniam artritui ir kt.

Šio eliksyro sudėtyje yra 80 proc. kordicepso, 8 proc. linčži, likusią dalį sudaro kalnų skruzdžių ekstraktas, grybas šiitakė, Himalajų medus.

 Eliksyras "Trys brangenybės" skiriamas tokiomis pačiomis dozėmis ir kursais, kaip ir eliksyras "Feniksas". Vaikams kaip profilaktikos priemonė skiriamas eliksyras "Feniksas".

Eliksyras veiksmingai padeda esant šiems susirgimams:

*reumatoidinis poliartritas ir kitos sąnarių ligos; vartojimo trukmė ne mažiau kaip 4 mėn.

*hepatitai, cukrinis diabetas (ypatingai 2 tipo) - vartojimo trukmė 2 - 3 mėn.

*kvėpavimo organų ligos: bronchitai, ypač lėtiniai,bronchinė astma ir kt. - vartojimo trukmė iki 3 mėn. Esant plaučių tuberkuliozei, vartojama gerokai ilgiau.

*LOR ligos: rinitai, sinusitai, otitai -  rekomenduojama ne tik gerti, bet ir lašinti jį po kelis lašus į nosį ar ausį kelis kart per dieną, kol išnyks simptomai.

*visos urogenitalinės sistemos ligos, ypatingai vyrų - sergant prostatitais, sumažėjus potencijai, esant spermatorėjai, oligospermijai, priešlaikinei ejakuliacijai; moterų ligos: nikturija, menstruacijų ciklo sutrikimai - vartojimo trukmė iki 3 mėn.

*priešvėžinės ligos: adenomos, cistos, miomos, endometriozė, erozijos - vartojimo trukmė 3 mėn.

*onkologiniai susirgimai - vartojama nuolat, priklausomai nuo rezultato pakoreguojant dozes.

*padidėjęs lipidų, cholesterolio bei trigliceridų kiekis kraujyje - vartojama nuo vieno iki kelių mėn., kol bus pasiekti normalūs laboratorinių tyrimų rezultatai.

*daugelis kitų lėtinių ligų, kuriomis sergant galima vartoti ir eliksyrą Feniksas", - vartojimo trukmė nuo 2 savičių iki 4 mėn. Atskirais atvejais galima vartoti ir ilgiau.

FOHOW preparatus galima vartoti kartu su kitais medikamentais. Jie ne tik dera su visais vaistais, bet ir didina jų veiksmingumą bei mažina vaistų nepageidaujamą šalutinį poveikį.


Vartojimas

Minimali dozė suaugusiems – po 5 ml du kartus per dieną, prieš valgį. Pirmomis vartojimo dienomis rekomenduojama gerti mažesnes dozes, pradedant nuo 1 ml ir kasdien didinant dozę. Vaikams iki 14 metų šis eliksyras nerekomenduojamas.

Pakuotėje yra 4 buteliukai po 30 ml. Geriama per specialų šiaudelį, juo pradūrus metalinį dangtelį. Norint labai tikslios dozės, vartojamas švirkštas. Praimtą buteliuką būtina laikyti šaldytuve.

 

   

Free live stats and visitor counter for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop