Korporacija Fohow

  Korporacija Fohow

Korporacija Fohow – tai vienintelė sveikatinimo produkciją gaminanti Kinijos kompanija, turinti savo mokslinių tyrimų institutą, kuris tyrinėja ir kuria naujas receptūras, gamina preparatus, atlieka jų saugumo tyrimus, nustato efektyvumą ir t.t. Šiam mokslo tyrimo institutui vadovauja šiuolaikinės Kinijos medicinos pradininkas, akademikas Tan Jučži, praeityje buvęs ilgametis Kinijos vadovo Mao Dzeduno asmeninis gydytojas. Akademikas Tan Jučži visuomet konsultuodavo ir tebekonsultuoja žymiausius valstybės veikėjus Kinijoje ir už jos ribų.

Korporacijos FOHOW produkcijos ypatumai

*visa produkcija pasižymi greitu veikimu:

*gaminama tik natūrali ir saugi produkcija

*produkcija gaminama naudojant nuosava receptūras ir pačias pažangiausias šiuolaikines technologijas.

*korporacijos FOHOW produkcija valo, papildo ir reguliuoja žmogaus organizmą.

 

Visų korporacijos Fohow įmonių gamyba yra pažymėta aukš­čiausiais tarptautiniais kokybės sertifikatais GMP, ISO9001, HACCP.

 

Fohow preparatai plačiai naudojami kaip profilaktikos bei sveikatinimo priemonė. Jie veikia visai kitaip, nei visi kiti pasaulyje žinomi natūralūs preparatai. Preparatų ypatybės – švelnus ir greitas veikimas.

Naujausių technologijų dėka preparatų veiksmingumas dešimteriopai pranoksta žaliavos poveikį. Gaminant produktus naudojami pažangiausi šiuolaikiniai metodai. Produktuose maksimaliai išsaugomi veiklieji komponentai ir pašalinami neveiksmingi bei priemaišos. Tai padidina produktų įsisavinimą ir veiksmingumą.

Šiuo metu daugelyje pasaulio šaliu vyksta korporacijos Fohow preparatų registracija. Per labai trumpą laiką produkcija sertifikuota Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Izraelyje, Rusijoje, Ukrainoje, Mongolijoje, Ganoje ir daugelyje kitų valstybių. Tai rodo, kad kompanija Fohow pradeda sėkmingai dirbti pasau­linėje rinkoje. Gamindama unikalią sveikatinimo produkciją, kompanija sėkmingai žengia į priekį, registruodama savo biologiškai aktyvius maisto papildus įvairiose pasaulio šalyse.

Free live stats and visitor counter for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop