“FOHOW” sveikatinančios kojinės

Kojos – vienas iš mūsų organizmo kertinių akmenų ir motorinių organų. Nuo mūsų kojų sveikumo priklauso bendrą sveikatos būklę..  

Aukštųjų technologijų kompanijos “Fohow” gaminys yra unikalus naujausių pasiekimų tekstilės pramonėje, medžiagų inžinerijoje, medicinoje ir biologijoje mišinys. Panaudojus natūralių gamtinių medžiagų savybes – galimybę puikiai absorbuoti ir reguliuoti, produktas nuolat generuoja magnetines šviesos bangas (gyvybės spinduliai) 4-14 mikronų bangos ilgiui. Kojinės pagamintos naudojant naujausias dizaino ir mados technologijas, atsižvelgiant į komfortą ir sveikatą dėvint kojines.

“Fohow” kojinės gamina neigiamus jonus (anijonus), kurie pagreitina oro apykaitą kojų srityje, kojos gali “kvėpuoti” ir atsiranda lengvumo ir komforto būseną.

Sveikatinančios “Fohow kojinės” spinduliuoja infraraudonąją šviesą, kuri, veikdama kojas, stimuliuoja kraujotaką ir aktyvina biologiškai aktyvius taškus, sumažina kojų nuovargį, stiprina imunitetą ir organizmo atsparumą. Dėvint kojines pėdos yra statiškai masažuojamos. Produktas turi akivaizdų pagalbinį gydomąjį poveikį turint patologinius pokyčius pėdos ir blauzdos sąnarių srityje, ištinimo reiškinius, vaskulitą, ir kt., pašalina skausmą ir maudimą kojose.

Sveikatinančios ”Fohow”  kojinės gamina anijonus, slopina bakterijų augimą, šalina nemalonų kvapą. Kojos būna sausos, mažina kojų prakaitavimą, gelbsti esant pūliniams ant kojų,  blogam kojų kvapui, padeda nuo pėdų ir kulno odos trūkinėjimo. Veiksmingos turint kojų grybelį.

Kontraindikacijos: kraujavimas (polinkis kraujavimams), hiperaktyvi skydliaukė, atvira tuberkuliozės forma, ankstyvas insultas.

VIENOS POROS KAINA 15 eurų

 

Free live stats and visitor counter for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop