Dantų pasta

KAINA 15 eurų

Dantų pasta Fenikas - tai naujausias Fohow kompanijos mokslinio tyrimų instituto ekspertų komandos sukurtas produktas. Tai yra trečios kartos dantų pasta, kurios neįtikėtiną poveikį pajusite iš karto! Jos sudėtyje yra kordicepso, lincži ekstraktų, augalinių glikozidų ir fenolio. Mokslinių tyrimų dėka dantų pasta turi dvejopą reguliuojantį poveikį, kuris iš pagrindų pagerina burnos ertmės būklę. 

APSAUGA NUO BAKTERIJŲ
Augaliniai glikozidai plius fenolas naikina žalingus burnos ertmės mikrobus, valo ją nuo parazitų ir mažina pakartotiną mikrobų dauginimąsi.           
PROFILAKTIŠKAS DANTŲ STIPRIMIMAS
Kordicepso ir linčži ekstraktai kartu su natūraliais augaliniais komponentais saugo ir padeda išvengti dantenų kraujavimo, burnos ertmės žaizdelių, parodontozės, nemalonaus burnos kvapo, dantenų skausmo, dantų karieso.

 

BURNOS ERTMĖS VALYMAS
Kordicepso ir linčži ekstraktai, augaliniai glikozidai ir fenolas efektyviai valo dantis, užtikrina burnos švarą, saugo nuo mikrobų plitimo, padeda išsaugoti sveikus dantis.

KITOS SAVYBĖS
  Efektyviai padeda esant gerklės uždegimui. Įkandus uodams šalina niežulį ir patinimą, efektyviai mažina po sužeidimų ar operacijos likusius randus, burnos žaizdas. Dantų pasta stabdo kojų dermomikozę, patinimus ir prakaitavimą. 
TŪBELĖ 140 gr.
Pasta labai ekonomiška, užtenka nedidelį žirniuką uždėti ant šepetėlio.

 

Free live stats and visitor counter for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop